O nás

Naše firma vznikla již v roce 2004. Již od roku 2006 se zabýváme realizací projektů z Evropských strukturálních fondů. Tato činnost vyplynuli postupně z požadavků a potřeb našich klientů. Zúročili se nám tak postupně zkušenosti a praxe v získané v jednotlivých programových obdobích Evropských fondů, ve prospěch spokojenosti našich klientů. 

V počáteční etapě vzniku jsme se zaměřovali především na poradenské služby v oblasti systémů řízení podle mezinárodních standardů ISO  standardů Severoatlantické aliance AQAP apod. V tomto období jsme začali realizovat také vzdělávací aktivity související se systémy řízení, auditem implementovaných systémů řízení a procesním řízením. V neposlední řadě také účetním, personálním, mzdovým a daňovým poradenstvím.

V následující etapě jsme rozšířili nabídku vzdělávacích aktivit pro žadatele a příjemce dotací z Evropských strukturálních fondů, v oblasti počítačových dovedností, které byli akreditované také jako rekvalifikační kurzy obsluhy osobního počítače. Dalším logickým krokem ve vývoji firmy byla spolupráce na realizaci národních projektů v oblasti podpory Aktivní politiky zaměstnanosti podpořených z projektů spolufinancovaných z Evropských strukturálních fondů.

V současnosti jsme se zaměřily především na poskytování služeb ve dvou hlavních oblastech:

1.      Dotačního poradenství

-       dotační audit

-       zpracování analýz (finanční způsobilosti, vzdělávacích potřeb, atd. podle požadavků vypsané výzvy)

-       zpracování podnikatelského záměru

-       zpracování žádosti o dotaci

-       podání dotace u poskytovatele podpory

-       administrace projektu

-       poradenství a služby v období udržitelnosti projektu

 

Tyto služby poskytujeme fyzickým i právnickým osobám – podnikatelským subjektům, ale také příspěvkovým organizacím územně samosprávních celků, nestátní neziskové organizace, občanská sdružení a další.

2.     Ekonomické služby    

-       vedení účetnictví, daňové evidence

-       vedení personální agendy

-       vedení mzdového účetnictví

-       příprava a podání daňových přiznání

Tyto služby poskytujeme především živnostníkům, malým podnikům, ale také příspěvkovým organizacím územně samosprávních celků, nestátní neziskové organizace, občanská sdružení a další.

 

Klientům z řad živnostníků, malých podnikům, ale také příspěvkových organizací územně samosprávních celků, nestátních neziskových organizací a občanských sdružení v případě zájmu můžeme nabídnou naše kapacity v oblasti správy počítačů a malých počítačových sítí zaměřené především na kancelářské aplikace bez potřeby síťových operačních systémů, pomoc při správě mobilních zařízení ( chytré telefony, tablety) a bezdrátové komunikace Wi-Fi.

 

Naší prioritou je Váš úspěch.

Předností naší firmy je profesionalita a dlouholetá zkušenost v oblasti poskytovaných služeb, tým zkušených profesionálů, který se postará o co  nejefektivnější řešení vaší poptávky.

Samozřejmostí je osobní přístup vstřícnost a pečlivost.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat.

Novinky

V této rubrice nejsou žádné články.